Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Auto Club

Ustowo 56

70-001 Szczecin

Kontakt telefoniczny
tel 91 4444 100
fax 91 4444 101
Kontakt mailowy
Salon salon@auto-club.com.pl
Serwis serwis@auto-club.com.pl

Salon


Filip Wodziński - Kierownik Działu Sprzedaży
tel. / fax 695 848 474
e-mail filip.wodzinski@auto-club.com.pl 

 

Izabela Puchacz - Specjalista ds. sprzedaży
tel. / fax 661 940 721
e-mail izabela.puchacz@auto-club.com.pl



Rafał Leciej - Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 609 720 191
e-mail rafal.leciej@auto-club.com.pl

 

 

Serwis


Piotr Chrabąszcz - Kierownik Serwisu
tel. / fax 609 720 136
e-mail piotr.chrabaszcz@auto-club.com.pl 

 

 

Grzegorz Markiel - Doradca serwisowy
tel. / fax 609 720 556
e-mail grzegorz.markiel@auto-club.com.pl 

 


Patrycja Kulik - Doradca Serwisu Blacharsko Lakierniczego
tel. / fax 695 777 196
e-mail blacharnia@auto-club.com.pl 

 


Monika Michaliszyn - Administracja/recepcja Serwisu Blacharsko Lakierniczego
tel. / fax 512 892 638
e-mail blacharnia@auto-club.com.pl 

 

 

Dział części


Konrad Olejniczak - Kierownik Działu Części
tel. / fax 665 388 414
e-mail konrad.olejniczak@auto-club.com.pl  

 


Andrzej Piotrowski -  Doradca Działu Części
tel. / fax 603 135 058
tel. / fax 91 44 44 134
e-mail andrzej.piotrowski@auto-club.com.pl 

 

 

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów



Krzysztof Fałat - Diagnosta
tel. / fax 799 024 582
e-mail skp.ustowo@bemo-motors.pl