Niezawodny towarzysz

Czasem dobrze jest zjechać z utartych szlaków i sprawdzić, co kryje się za zakrętem nieznanej drogi. Zawsze warto mieć u boku niezawodnego towarzysza przygód. Taki jest właśnie nowy Mitsubishi ASX – mocny, pewny i niezawodny. Możesz na nim polegać zarówno w miejskiej dżungli, jak i na dalekich bezdrożach. Przestronne wnętrze zapewni komfortową jazdę podczas każdej, nawet najdalszej podróży. A możesz mieć pewność, że ten kompaktowy SUV zabierze Cię dalej niż Twoja wyobraźnia.

model_mini_ASX.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 70 990 zł

   

  ASX MY2019 - silnik MIVEC

  Ekonomiczny i dynamiczny

  Mitsubishi ASX oferowany jest z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy maksymalnej 117 KM. Dzięki zastosowaniu systemu zmiennych faz rozrządu MIVEC jednostka ta jest bardzo oszczędna w niskim i średnim zakresie obrotów, a przy wyższych prędkościach obrotowych zaskakuje swoimi osiągami.

  ASX - KOS

  Dostęp i uruchamianie bez kluczyka (KOS)

  ASX posiada system dostępu bezkluczykowego, który pozwala uruchomić silnik bez wyciągania pilota z kieszeni. Jedyne, co musisz zrobić, aby uruchomić zapłon, to wciskając pedał sprzęgła (hamulca dla skrzyni AT) nacisnąć przycisk, który znajduje się na desce rozdzielczej. Wystarczy zatem jedno przyciśnięcie, by ruszyć w drogę. A kiedy już dotrzesz do celu, ponowne naciśnięcie przycisku pozwoli wyłączyć silnik.

  ASX - Bluetooth

  Sterowany głosem zestaw głośnomówiący Bluetooth

  Bądź w kontakcie ze światem, nie tracąc kontroli nad samochodem. Podłącz swój telefon komórkowy przez system Bluetooth®, a sterowanie głosem pozwoli Ci wykonywać połączenia bez odrywania rąk od kierownicy.