Używamy plików „cookies” w celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną. Pliki „cookies” pozwalają nam na tworzenie statystyk zbiorczych dotyczących ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań, natomiast nie pozwalają na identyfikację użytkowników.

Akceptuję pliki „cookies”

Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików „cookies”

Mitsubishi Motors

Auto Club

Adres:  70-001 Szczecin, Ustowo 56 (przy Rondzie Hakena) 


GPS N: 53° 23' 17"  E: 14° 29' 53"
 

Godziny otwarcia:

Salon:     pn-pt 9-18, so 10-14
Serwis:  pn-pt 8-18, so  8-14
Części:   pn-pt 8-18, so  9-14

Telefon: 91 4444 100
Fax: 91 4444 101


Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
czynne: pn-pt  9-17
Tel. kom: 799 024 582
e-mailskp.ustowo@bemo-motors.pl



Salon sprzedaży:

e-mail: salon@auto-club.com.pl
 

Filip Wodziński
Kierownik Działu Sprzedaży

kom. 695 848 474

filip.wodzinski@auto-club.com.pl

Michał Malinowski
Dział Sprzedaży

kom. 609 470 112

michal.malinowski@auto-club.com.pl

 

Izabela Puchacz
Dział Sprzedaży

kom. 661 940 721
tel. 91 4444 125 

izabela.puchacz@auto-club.com.pl

 

 

Tomasz Janicki
Dział Sprzedaży

kom. 609 720 447


tomasz.janicki@auto-club.com.pl

 

Serwis:

tel. 91 4 444 114
tel. 91 4 444 115
tel. 91 4 444 116 
e-mail: serwis@auto-club.com.pl

 

Piotr Chrabąszcz
Kierownik Serwisu

kom. 609 720 136
tel. 91 4 444 114 
piotr.chrabaszcz@auto-club.com.pl

Grzegorz Markiel
Serwis


tel. 91 4 444 116 
serwis@auto-club.com.pl

 


Blacharnia i Lakiernia:

e-mail: blacharnia@auto-club.com.pl

 

Patrycja Kulik
Doradca Serwisu Blacharsko Lakierniczego

tel. kom: 695 777 196
tel. 91 4 444 015 

blacharnia@auto-club.com.pl

 

Monika Michaliszyn
Administracja/recepcja Serwisu Blacharsko Lakierniczego

tel. kom: 512 892 638
tel. 91 4 444 143 

blacharnia@auto-club.com.pl

 

 



Części:

tel. kom: 603 135 058
e-mail: czesci@auto-club.com.pl


 

Andrzej Piotrowski
Doradca Działu Części

tel. 91 4 444 135

andrzej.piotrowski@auto-club.com.pl

 

 

Linki Auto Clubu
   Grupa Bemo

Linki Mitsubishi
   www.mitsubishi.pl
   www.mitsubishi-dakar.com

 

Mapa serwisu
Polityka prywatności

Copyright © MMC 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone

Created by OS3 multimedia